Unejuhend – vastsündinu, beebi ja väikelapse uni (0-24 kuul)

(2 arvustused)

45.00

Informatiivne juhend, mis on abinõuks juba siis, kui su beebi on äsja sündinud.

Kõikehõlmav ja väga informatiivne kogumik soovitustest, mida beebide või väikelaste emadele jagan, kui on soov und parandada. Juhend normaliseerib beebide und ja lükkab ümber mitmed levinud peavoolumeedia poolt tekitatud unekooli müüdid.

Kirjeldus

See juhend:

 • Käsitleb vastsündinu, beebi ja väikelapse und ja aitab sul keerulisemad perioodid, mis unega seotud, paremini üle elada. Saad piisavalt enesekindlust ja teadmisi, millal päriselt muretseda ja millal proovida lahti lasta.
 • Sobib lugemiseks juba siis, kui oled rase ja soovid end beebi une vallas end pisut harida ja ette valmistada.
 • Ei sisalda ‘eakohaseid näidispäevakavasid’, aga annab sulle piisavalt infot, et saaksid selle ise koostada oma lapsest lähtuvalt, võttes arvesse unevajadust, uneregressioone, arenguhüppeid, eakohaseid ärkvelolekuaegu jm.
 • Kirjeldab probleeme, millega kõige sagedamini kimpus ollakse ja pakub lahendusi järgmistele muredele, näiteks unede üleminekuperioodid, uinumised, mis võtavad kaua aega, varajased ärkamised, tihedad öised ärkamised, valestardid, pikad öised ärkvelolekud ja kuidas laps oma voodisse magama harjutada.
 • Sisaldab ka peatükki Sinu jaoks, mis annab nõuandeid selleks, kuidas suure elumuutusega (emakssaamine) toime tulla.

Vaata sisukorda lähemalt:

Kuidas lapse und kujundada ja parandada. Beebi ja väikelapse unevajadus. Iseseisev uinumine, uneregressioonid

 

 

 

2 arvustust tootele Unejuhend – vastsündinu, beebi ja väikelapse uni (0-24 kuul)

 1. Eliis

  Unejuhend läbi töötatud ja jagub ainult kiidusõnu. Absoluutselt kõik vajalik on olemas ning ei pea meeletus koguses raamatuid neelama või paljudes koolitustes osalema.
  Kõik küsimused said vastuse, mis on tekkinud seoses unega. Lihtne, kerge ja arusaadav lugeda, aitäh!🥰

 2. Airi (toote omanik)

  Minu tänusõnad ja virtuaalne kallistus Sulle, sest lugesin läbi uneteemalise juhendi ja sain nii palju enesekindlust, et teen õiget asja. Surve teiste poolt hakkas nõrkuse ajal mõjutama, kuid tunnen end taas kindlalt kahe jalaga maa peal ja beebi on ka palju õnnelikum. Siiralt ja südamest tänu, et oled lapsevanematele nii tänuväärse juhendi kirjutanud 🤍

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…