Tagasiside

Miks ma teen seda, mida ma teen…

Siin on mõned toredad kommentaarid emadelt, kellega töötanud olen. Kuna mu suhtluskeeleks on nii inglise kui eesti keel, siis jagan unenõustamise tagasisidet mõlemas keeles.

Rating: 5 out of 5.

“Pöördusin Livia poole kui mu poeg oli 7-kuune. Olin selleks ajaks juba mõned kuud hädas olnud lapse öise unerütmiga. Beebi ärkas tihti ja uinus ainult tissi otsas. Unetsüklid olid päris pisikesed ja ma olin juba täitsa väsinud.
Päris palju tuttavaid olid kasutanud lastega unekooli – pannes lapse voodisse, lastes tal veidi nutta ja siis rahustada, siis uuesti voodisse ja uuesti rahustada. Tundsin, et see ei ole päris mulle ja ise ei osanud ka midagi ette võtta. Seega pöördusingi Livia poole. Ta lasi mul täita põhjaliku küsimustiku lapse harjumuste ja päevaplaani kohta, uuris lapse toitumise ja söögiharjumuste kohta ning ka kuidas oleks minu nägemus lapse unerütmist.
Küsimustik saadetud, võttis Livia minuga ühendust, täpsustas mõnda asja ja luba minuga uuesti ühendust võtta.
Sain paari päeva jooksul juba taas temalt vastuse soovitustega. Tore oligi see, et kõigepealt selgitas ta lahti lapse une tema arengu seisukohalt. Palju peaks sellises vanuses laps magama ning millised võiksid olla tema uned. Seejärel esitas ta mulle mitu varianti, kuidas nüüd saaksin oma lapse unerütmi muuta. Variandid olidki erinevad, et saaksin valida leebema, veidi vähem leebemate vahel.
Mina muutsin lapse päevased uned lühemaks ning jätsin õhtuse ärkveloleku pikemaks ning saimegi öise une paremaks. Vahel piisab vaid vähesest. Vahel polegi vaja muud kui kinnitust, et teed kõike õigesti. Livia pakub seda kõike, tuge, lohutust, selgitusi ja soovitusi.

Aitäh Sulle, Livia!

Jaanika
Kolme lapse ema

Rating: 5 out of 5.

Sain Livialt nõu 3a lapse lõunauinakute teemal. Lõunaunne panemine võttis tund aega ja tekitas liigset stressi. Nõustamisel sain infot, mis on lapsele eakohane ning milliseid muudatusi edaspidi kasutusele võtta. Soovitusi järgides olen nüüd ise lõunaune koha pealt rahulikum, laps uinub lõunaunne 15 minutiga ning kui ei soovi magada veedame ühiselt rahuliku aja ning boonuseks ärkab laps ka öösel vähem. Kõige enam hindan seda, et sain enesekindlust ning rääkida spetsialistiga oma murest. Kõigele lisaks on Livia väga paindliku graafikuga, mis on väikelastega väga tore.

Eva
Kahe lapse ema

Rating: 5 out of 5.

I reached out to Livia to discuss our nearly 9-month olds worsening sleep. We had tried all the recommended guidance, including letting him self settle in his cot, before quite out of the blue, he was waking hourly with seemingly no reason why.
She was empathic, understanding and completely non pressurising in her approach. She helped me realise that the psychology of the baby and the baby’s individual personality is paramount, and helped me tune back into my intuition that our boy is highly sensitive. From there we discussed recommended reading and the idea of the “orchid baby”. For now our son is sleeping well again, or far better, but should things change once again and we need further support, I won’t hesitate to return to Livia for her guidance. Thank you Livia!

Clare
Mum to 9-month-old Sonny