Müügitingimused

Uneliiva Livia poe (edaspidi Veebipood) omanik on Uneliiva Livia OÜ (registrikood 16316355), asukohaga Lahepea 9, Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on eurodes.

Tellimuse vormistamine

Teenuse tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi kasutades selleks “lisa ostukorvi” nuppu. Seejärel saate lehe üleval keskel klõpsata ostukorvi ikooni peale ja vaadata oma tellimust, muuta ostetavate esemete koguseid ja neid kustutada. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (nimi, tel nr, kontaktaadress, lisaks tuleb linnutada, et nõustute ostu- ja müügitingimustega). Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.

Veebipoes saab kaupade eest tasuda Stripe’i kaudu pangalingiga ja muudes pakutavates võimalustes, PayPal’iga, krediitkaardiga ja arvega. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale.

Kui tellitud teenust ei ole võimalik mingil põhjusel tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tarnetingimused

Tarnetingimused teenuste lõikes varieeruvad. Kogu info edastatakse pärast ostu sooritamist e-maili teel.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist ei ole õigust teenustest loobuda.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Materjalide levitamine

Ostja nõustub, et kõik teenused on vaid isiklikuks kasutamiseks. Ükskõik, milliste elementide loata kasutamine osaliselt või tervenisti, täielik või osaline reproduktsioon, levitamine ja modifitseerimine on keelatud.

Kõik liviamordant.com lehel ja selle alamlehtedel sisalduvad elemendid on õigustega kaitstud. Materjalide levitamiseks on tarvis küsida Uneliiva Livia OÜ kirjalikku luba saates e-kiri aadressil info@liviamordant.com.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@liviamordant.com.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

© 2022 Uneliiva Livia OÜ

Translate »