Tooted ja teenused

Unenõustamise teenused ja juhendidKas su vastsündinul, beebil või väikelapsel on raskusi uinumisega, ärkab liiga vara või liiga tihti? Ära süüdista selles iseend! See, kuidas su laps magab, ei näita, kui hea lapsevanem sa oled. Oluline on see, et sa proovid olukorda paremaks muuta ning see on koht, kus saan sind aidata. 


Holistiliselt lähenedes vaatlen probleemi unebioloogia ja arengufaaside seisukohast, analüüsin unekeskkonda ja -hügieeni ning töötan välja personaliseeritud uneplaani, mis arvestab su perekonna üldise kasvatusstiili, lapse unevajaduse ja temperamendiga. Pööran tähelepanu ka ohumärkidele, mis võivad und negatiivselt mõjutada, nendeks võivad olla terviseprobleemid, mille lahendamiseks on vaja teiste spetsialistide nõu ja abi.


Iga paketi raames pakun esialgu tasuta 15-minutilist tutvumiskõne, et probleem põgusalt läbi arutada, mis annab mulle võimaluse aru saada, kas ja kuidas saan sinule abiks olla.

Peale paketi ostmist lepime meili teel kokku videokonsultatsiooniks sobiva aja. Kui nõustamises on kaks last, lisandub paketile €60.Olen välja töötanud kaks juhendit, üks neist on rinnast võõrutamiseks ja pakub mitut lahendust, mida enda lapse järgi kohandada saab. Teine on põhjalik unejuhend beebile ja väikelapsele ning annab soovitusi kõige levinumatele uneprobleemidele, millega lapsevanemad kokku puutuvad: varajased ärkamised, tihedad ärkamised, valestardid, pikad uinumised jne.

MüügitingimusedPraegu kehtivad sooduspakkumised Helinaudi ja Tudupoe kaudu.

Näitan kõiki 6 tulemust