Raamatukogu

Siin on nimekiri mu raamatutest une ja lapsekasvatamise teemadel ja otsustasin neid sümboolse tasu eest välja laenutama hakata. Selle sümboolse tasu saad valida alt lingilt (Buy me a Coffee) ning kirjutada, millist raamatut soovid. Tasu on eriti teretulnud siis, kui pean pakiautomaati kasutama, aga kui oled nõus ukse taha tulema (elan Tallinnas) ja raamatule ise järgi tulema, siis piisab ka südamlikust aitähist või šokolaadist. Raamatut võid enda käes hoida kolm nädalat – mul on väljatöötatud laenutuskaart 😉 .

Hetkel on üles laetud viis raamatut, kuid umbes 20 on plaanis juurde lisada.

Buy Me A Coffee

Gentle sleep book Unenõustaja Uneliiva Livia raamatud

The Gentle Sleep Book

Autor: Sarah Ockwell-Smith

Esimene raamat beebi uneteemadel, mille ostsin peale oma tütre sündi. Minu lemmik autor leebe vanemluse vallas ning tema soovitused beebi unele on kuldaväärt. Tegemist pisut vanema versiooniga, välja antud aastal 2015, uuendatud trükk aastal 2021.

Unenõustaja Livia Mordant

Why Your Child’s Sleep Matters

Autor: Sarah Ockwell-Smith

Samuti äärmiselt kasulik raamat, mida soovitan eriti värsketel emadele, sest kirjeldab normaalset vastsündinu ja beebi und ning kuidas enda väsimusega toime tulla. 2018 aasta trükk.

Unenõustaja Livia Mordant

The No-Cry Sleep Solution

Autor: Elizabeth Pantley

Üks vana hea klassika, hästi südamlikult ja empaatiliselt beebist lähtuvalt kirjutatud. Kirjutab realistlikest ootustest beebi unele ja isikliku uneplaani koostamisest. Toob välja mitmeid lahendusi une parandamiseks. 2002 aasta trükk.

Unenõustaja Livia Mordant

The Happiest Baby on the Block

Autor: Harvey Karp, M.D.

Üks teine vana klassika aastast 2002 (mul on 2015 aasta trükk). Äärmiselt praktiline raamat sellest, miks beebi nutab ja kuidas teda rahustada. Dr. Karp’s 5S’s 😉 .

Rahumeelne vanemlus

Playful Parenting

Autor: Lawrence J. Cohen, Ph.D.

Vaieldamatult üks mu lemmikutest vanemlusraamatutest. Autori soovitused on aidanud lahendada nii mõnegi keerulise situatsiooni mängulise lähenemisega. Leia endas see sisemine laps! x

Translate »